Satiec savu meistaru 2016

Satiec savu meistaru 25Vairāk bildes,      raksts Talsu vēstīs,      Talsu tautas nams

Mēs un citi meistari 1. aprīlī piedalījāmies vienā jaukā pasākumā, kuru sauc “Satiec savu meistaru”. Šis bija ļoti patīkams pasākums. Tas mums deva iespēju kaut nedaudz atslēgties no ikdienas rutīnas.

Šādā pasākumā piedalāmies otro reizi un jāatzīst ka tas kļūst aizvien apmeklētāks. Iepriekš mēs ņēmām līdzi tikai izfrēzētas zīmītes un cilvēki varēja tās apslīpēt, aplīmēt ar dzintariņiem un pēc tam noeļļot vai nolakot. Šogad nolēmām ka ar to ir tā kā par maz un vajag kaut ko vēl. Tā kā visi mūsu darbi ir ļoti putekļaini nolēmām paņemt līdzi dažādu koku nažfinieri, tautā sauktu par šponu:) Paņēmām arī dažus zīmējumus, koppapīru, zīmuļus, krītiņus un guašas krāsas. Liels bija mūsu pārsteigums ka visiem gan maziem, gan lieliem patika tieši šī nodarbe. Pārkopēt zīmējumu uz koka un izkrāsot to. Patiesībā tas arī tīri labi izskatījās. Vairāk bildes var skatīt foto galerijā.

Liels paldies Talsu tautas nama darbiniecēm. Meitenes bija ļoti atsaucīgas, izpalīdzīgas un pretī nākošas. Visa pasākuma garumā mēs tikām nodrošināti ar kafiju, tēju un dažādiem gardumiem.

Vēlreiz paldies un noteikti piedalīsimies arī nākamgad:)